Kosmetika Valašské Meziříčí - LUČNÍ 1337
tel: 739 696 306

EMAIL: kosmetika.fialka@gmail.com

Služby kosmetického studia

 

Depilace teplým voskem

Depilace voskem se používá téměř na všechny části těla - obličejové partie, ruce, záda, třísla, nejčastěji depilovanou pokožku nohou, apod.

Při depilaci voskem dochází k úplnému odstranění chloupku i s kořínkem a díky tomu se chloupků zbavíte na mnohem delší dobu než při klasickém holení nebo použití depilačních krémů. Při pravidelném odstraňování chloupků je jejich růst omezen, jsou jemnější a méně výrazné. Nevýhodou je, že u citlivějších typů pokožky, se může jednat o bolestivější způsob depilace, i když bolest trvá velice krátkou dobu.

Chloupky je potřeba před depilací nechat dorůst na cca 5 mm aby se na depilační pásky zachytili pokud možno všechny. Před depilací musí být pokožka čistá a suchá, není vhodné použít kosmetické přípravky jako např. tělová mléka, oleje atd., nesmí na ní být otevřené rány, ekzémy, vyrážky, lupenka, pásový opar, křečové žíly, atd. Mateřským znaménkům je nutno se při depilaci také vyhnout.

Pokud je pokožka po depilaci podrážděná a červená, osvědčilo se mi následné zklidnění a desinfekce daných partyí dětským zásypem. Poté je pokožka ošetřena hydratačním, zklidňujícím olejem.

depilace teplým voskem

Barvení řas a obočí

Jde o dočasné obarvení chloupků obočí a řas, kterým se docílí jejich zvýraznění. Barva se volí dle barevného typu klientky. Na obočí používáme nejčastěji světle, nebo tmavě hnědou barvu. Na řasy nejlépe černou, ale v poslední době se do popředí dostává velmi efektní černo-modrá barva.

Doba obarvení přetrvává přibližně 4-6 týdnů.

Barvení se nedoporučuje, pokud je klientka alergická, u zánětu spojivek,či jiných očních onemocnění.

Používáme nedráždivé barvy od firmy Thuya.

barvení řas a obočí

Denní líčení

Všechny chceme vypadat perfektně, svěže a přirozeně. Po kosmetické péči v Salonu mohu na Vaše přání zmatnit a sjednotit barvu Vaší pleti tenkou vrstvou make-upu nebo lehkým dotekem pudru, zvýraznit svůdný pohled Vašich očí stíny, řasenkou a dodat svěžest rtům leskem nebo rtěnkou.

Pro všechny typy líčení používám kosmetiku Mary Kay.

denní líčení

Svatební líčení

Snad každá žena si chce splnit svůj sen a ve svatební den se stát pro svého vyvoleného okouzlující princeznou. A proto by měla včas myslet nejenom na výběr šatů, šperků, kytice, výběr účesu ale i na přípravu své pleti pro tento den, protože perfektní make-up vynikne pouze na perfektně připravené a zdravé pleti.

Doporučuji domluvit si v dostatečném předstihu schůzku v mém Salonu, na které spolu podrobně probereme :

- přípravu pleti na svatební den, která je velmi individuální s přihlédnutím na Váš typ pleti a její potřeby. Většinou doporučuji péči i u ideální krásné pleti a to alespoň úpravu obočí, peeling, laser nebo masáž na rozjasnění a vypnutí pleti, kterou je možno spojit se zkouškou líčení. U ostatních typů pleti doporučím ošetření ušité na míru přímo pro Vás.

- domluvíme termín zkoušky líčení, na kterou je třeba vědět, v jakých barvách a stylu bude novomanželský pár oblečen, jakou bude mít nevěsta kytici, šperky či jiné doplňky, v jakém duchu a barvách bude celá svatba probíhat, aby i líčení bylo v harmonii. Termín zkoušky je nejlépe domluvit cca 1 týden před svatbou.

- upřesníme detaily pro líčení ve svatební den.

svatební líčení

Slavnostní líčení

Pro slavnostní líčení doporučuji obdobný postup jako u svatebního líčení, samozřejmě s přihlédnutím na důležitost příležitosti, pro kterou je líčení určené.

Slavnostní líčení lze provést samozřejmě i bez předchozí přípravy pleti a zkoušky, ale je nutná alespoň předchozí osobní návštěva a domluva podrobností.

slavnostní líčení

Arometerapeutická kosmetická masáž

Aromaterapeutická kosmetická masáž obličeje, jejíž součástí je i masáž krku, dekoltu, ramen a trapézových svalů, velmi dobře působí při vyčerpání těla i duše a znovu pomáhá tělu naučit se odpočinku a relaxaci.

Pomocí éterických a rostlinných olejů zmírňuje psychickou nerovnováhu a zároveň regeneruje pokožku. Kompozice těchto olejů vybíráme s klientkou společně podle jejího momentálního psychického rozpoložení.

Vůně éterických olejů Vás příjemně naladí na celý den.

Masáž je výborná nejen pro ženy, ale svými neuvěřitelnými relaxačními účinky i pro muže.

aromaterapeutická masáž

Parafínové zábaly

Parafínový zábal je velmi příjemná a účinná aplikace teplého kosmetického vosku na pokožku rukou. Během procedury dochází k předání tepla a účinných minerálů do pokožky, zvyšuje se její prokrvení a hydratace, ruce jsou vyživené a jemné.

Pravidelnými zábaly se docílí nejen zpevnění nehtů, krásně jemné hedvábné pokožky, její viditelné a okamžité omlazení, ale dojde i k uvolnění bolestivých kloubů a ztuhlého zápěstí, které jsou následkem jednostranné námahy, např. při práci na počítači.

Aplikace parafínu není nijak limitována, můžete si ji dopřávat, jak často budete chtít. Účinné je opakovat parafínový zábal alespoň 1 x za 4 týdny v rámci celkového ošetření pleti.

parafínový zábal

Kosmetická masáž

Masáž obličeje, krku a dekoltu patří mezi nejpříjemnější a zároveň nejúčinnější procedury v kosmetice, proto je vhodná jak pro ženy, tak i pro muže.

Účinky masáže
Hlavním cílem masáže obličeje, krku a dekoltu je prevence proti předčasnému stárnutí a zlepšení aktuálního stavu pleti. Masáž napomáhá lépe vyživovat kožní buňky, podporuje se látková výměna v kůži a dochází k odplavení toxinů z lymfatického systému. Masáž očního okolí snižuje prohloubení vrásek okolo očí, zmenšují se váčky pod očima.

Masáž má i další pozitivní účinky na Vaši pleť:
• Kůže získá svěží vzhled.
• Zvyšuje se její prokrvení.
• Pokožka je pevnější, pružnější a vláčnější.
• Zpomaluje se tvorba vrásek.
• Masáž zmírňuje svalovou únavu.
• Příznivě ovlivňuje celou nervovou soustavu.
• Masáž má vysoce relaxační a uklidňující účinky

kosmetická masáž

Trvalá na řasy

Trvalá na řasy se v posledních letech stala velmi oblíbenou a rozšířenou kosmetickou procedurou. Trvalá ondulace krásně natočí vaše řasy, opticky zvětší vaše oči a dodá jim výraz po dobu 6-8 týdnů.

Ženy s dlouhými rovnými řasami působí po aplikaci velmi přitažlivě. Trvalá na řasy má výrazný efekt i u velmi krátkých nebo řídkých řas a do jisté míry nahradí i řasenku.

Aplikace je snadná a trvá cca 45 min.

K regeneraci doporučujeme používat každý večer výživný kondicionér, který zaručí dlouhodobé zvlhčení, intenzivní výživu a ochranu řas.

trvalá na řasy
nahoru